09130009557 info@isfahanweb.ir

خدمات طراحی سایت

ISFAHANWEB.IR

طراحی سایت در اصفهان

طراحی سایت از سال 1381 با ارائه کارنامه درخشان و پاسخگو

بنر طراحی سایت اصفهان وب

مشاوره از ما

انتخاب با شما

 

ما انواع وب سایت فروشگاهی ، شرکتی ، خدماتی ، صنعتی ، شخصی یا … را از 0 تا 100 با برنامه نویسی اختصاصی یا حتی با استفاده از ابزار سایت سازهایی مانند وردپرس،OpenCart و..اما لایسنس دار و بصورت پیشرفته طراحی و اجرا می کنیم . با 18 سال سابقه طراحی سایت در اصفهان ، همکاران ما مشاوران مناسبی خواهند بود .

خدمات متفاوت اصفهان وب

ثبت دامین | اجاره هاست | طراحی سایت | سئوی سایت

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان طراحی سایت فروشگاهی ، خدماتی ، شرکتی ، صنعتی ، خبری ، شخصی و خدمات سئوی سایت

خدمات ثبت دامین

خدمات ثبت دامین ایران در پنل مدیریت شما و ثبت دامین بین المللی با پنل اختصاصی بصورت اتوماتیک

اجاره هاست

خدمات اجاره هاست یا فضای میزبانی ایران و دامین بین المللی ، سئوی سایت ، خدمات ثبت دامین و اجاره هاست

طراحی سایت

خدمات اجاره هاست یا فضای میزبانی ایران و دامین بین المللی ، سئوی سایت ، خدمات ثبت دامین و اجاره هاست

فروش نرم افزار

فروش نرم افزارهای لایسنس دار مورد نیاز طراحی وب سایت اعم از قالب طراحی سایت ، ماژول کاربردی سایت ،

آموزش طراحی سایت

خدمات اجاره هاست یا فضای میزبانی ایران و دامین بین المللی ، سئوی سایت ، خدمات ثبت دامین و هاست

مدیریت سایت

خدمات اجاره هاست یا فضای میزبانی ایران و دامین بین المللی ، سئوی سایت ، خدمات ثبت دامین و اجاره هاست

سئوی سایت

خدمات اجاره هاست یا فضای میزبانی ایران و دامین بین المللی ، سئوی سایت ، خدمات ثبت دامین و اجاره هاست

پشتیبانی دائمی اصفهان وب را انتخاب کنید

طراحی وب سایت را از سال 1381 با طراحی دو سایت دولتی و چند سایت اطلاع رسانی آغاز کردیم . سالهای ابتدائی شکل گیری اینترنت در ایران . اتصال با دایال آپ به اینترنت تهران و مشکل کمبود هاستینگ معتبر . هاستینگ هایی که یک شبه می بستند و می رفتند چون میهن هاست و جهان هاست و … دهها دامنه و هاستی که یک شبه دراین نابسامانی نابود شدند .

امروزه تیم طراحی سایت اصفهان وب متشکل از افراد باسابقه و کارشناسان جوان مستعد ، با تعهد و التزام ، پشتیبانی فنی و پاسخگوئی مناسب ، نمونه کارهای درخشانی را با رضایتمندی بالا در کارنامه خود دارند .

اما وقتی صحبت از 18 سال سابقه کار می کنیم ، متاسفانه سایت هایی را می بینیم که انها نیز همین ادعا را دارند اما لازم است قبل از آنکه به شناسنامه کاری آنها نگاه کنید به شناسنامه آنها نگاه کنید .
تغییر شغلها با اندک نسیمی! دعوای شرکا و انحلال کسب و کار! جابجائی دانشجویان پس از فارغ التحیلی! جابجائی مستاجران پس از پایان قرارداد یکساله و … مشکلاتی که ما در دهه 70 به نوعی متحمل شده ایم ، شاید شما در پایان دهه 90 به نوعی دیگر متحمل شوید.

ما در اصفهان وب ، مشتریان زیادی نداریم، اما دوستان قدیمی زیادی داریم .

بنر طراحی سایت اصفهان وب

طراحی سایت ریسپانسیو

امروزه وب سایتها باید بتوانند با تمامی دستگاههای نمایش دهنده وب سایت با هر اندازه و هر ابعادی اعم از تلویزیونهای هوشمند ، کامپیوتر خانگی ، لب تاب ، تبلت ، گوشی موبایل بصورت کامل و مرتب بدون مشکل درهم ریختگی و نیاز با اسکرول افقی و عمودی قابل نمایش باشد . البته تا سالهای گذشته این نیاز احساس نمی شد چون تنها با کامپیوتر خانگی و لب تاب با صفحه نمایشهای 3:4 و 6:9 دیده میشد و نیازی به رعایت آن نبود . هرچند امروزه هم هستند وب سایت هائی که در آن این نکته مهم رعایت نمیشود. در طراحی سایت های اصفهان وب این نکته بشدت رعایت میشود .

مراحل طراحی سایت در اصفهان وب

طراحی سایت در 8 مرحله

  • جلسه مشاوره مشتری سایت
  • برنامه ریزی طراحی سایت
  • ساخت پوسته وب سایت
  • محتوی گذاری سایت
  • منو ها و صفحه بندی سایت
  • یکپارچه سازی پلاگین سایت
  • ایجاد فرم های سایت
  • آموزش و تست سایت
8 مرحله طراحی سایت اصفهان وب

نظر مشتریان طراحی سایت اصفهان وب

مدیر مالی یکی از باشگاههای لیگ برتری فوتبال کشوربودم که اکنون بازنشست شدم . سال 1383 بدستور دکتر ایرانمنش قرارداد طراحی سایت باشگاه را با مدیریت این مجموعه بستیم . در آن زمان کمتر کسی با سایت آشنائی داشت ولی سیستم چت آنلاینی روی سایت ، پخش آنلاین گزارش مسابقات و بروزرسانی مرتب …ویژگی های باور نکردنی سایت در آنزمان بود که هم ما و هم هواداران باشگاه را جذب خودش کرده بود … با گذشت 16 سال از پایان قرارداد ، دوستی ما محفظ مانده است .
افشاری

مدیر مالی باشگاه, بازنشسته

اولین طراحی سایت ما در سال 1392 با برنامه نویسی اختصاصی توسط اصفهان وب انجام شد . باورمان نمیشد اما با آمدن به صفحه اول و نفر اول گوگل ، آنقدر این سایت برای ما افزایش مشتری داشت که فکر نکنم هرگز بدون سایت به این جایگاه می رسیدیم . دو سال پیش مجددا سفارش طراحی سایت جدیدی را به اصفهان وب دادیم که مجددا برنامه نویسی اختصاصی شده . البته با همان ویژگی و البته بسیار زیباتر از سایت قبلی .
خانم آقاجانی

مدیر فروش, تانکر سازی امیرکبیر

دو سال پیش کار طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در اصفهان را بعد از تحقیق به اصفهان وب سپردم که از قدیمی های طراحی سایت فروشگاهی در اصفهان هست . انصافا طبق قولی که داده بودند سایت زیبائی تحویل گرفتم . در ابتدای راه هستم . از طراحی سایت بسیار راضی ام و البته با آموزشی که گرفته ام باید به مرور محصولات جانبی موبایل را به آن اضافه کنم که کامل و جذابتر شود .

امید حبیبی

مدیر, فروشگاه موبایل قلمرو جانبی

اجازه بدهید طراحی سایت شما را شروع کنیم

اگر از مطالعه مطالب طراحی سایت در این صفحه ، باور کرده اید که میتوانید به ما اعتماد کنید ، لطفا سفارش را آغاز کنید !