افزایش کسب و کار

تدوین برنامه استراتژیک بازاریابی

بازاریابی در اصفهان یکی از بخش‌های مهم طرح کسب ‌و کار به‌ شمار می‌آید. در تدوین برنامه استراتژیک بازاریابی اینترنتی در اصفهان ، اهداف بازاریابی تعیین و راهبردهای دستیابی به آن‌ها پیشنهاد می‌گردد. یکی از راهکارهای بازاریابی اینترنتی ، طراحی وب سایت در اصفهان برای جذب مشتری و رونق کسب و کار شما است .

برای ایجاد یک برنامه بازاریابی در اصفهان یا مارکتینگ پلن ، باید بسیار زیرکانه عمل کرد. در رقابت با حریفان اصفهانی ، ممکن است لازم باشد هزینه‌های زیادی صرف تبلیغات محیطی ، کاغذی و حتی شبکه های اجتماعی کنید، اما طراحی سایت حرفه ای یا طراحی سایت فروشگاه اینترنتی تنها هزینه نیست ، بلکه یک سرمایه گذاری موفق برای آینده ای کسب و کار اینترنتی بهتر است .

مشاوره با کارشناسان
Increase Brand Awareness

آنالیز وضعیت کسب و کار

وضعیت کسب و کار را بررسی کنید و با نمونه‌های انجام شده خارجی بسنجید . مشتریان را هدف بگیرید . در دفتر کارتان شرح بند به بندی درباره مشتریانتان داشته باشید تا الگوی حرکتتان باشد .
تعریف اهداف : اهدافتان را برای یک سال آینده بنویسید. البته اهداف باید مشخص و دقیق باشند نه کلی گویی: به عنوان مثال: افزایش 22% فروش
تعریف استراتژی ها : می بایست مشخص کنید که هر بخش از سرمایه برای چه دسته‌ای فعالیت‌ها هدف‌گیری شود! چه بخشی آنلاین، چه بخشی آفلاین و …
بودجه بندی دقیق : باید تمام رویدادها را در قالب یک تقویم داشته باشید تا بتوانید میزان هزینه‌های مورد نیاز را در کسب و کار تأمین کنید.

5 جزء برنامه بازاریابی استراتژیک :

در این بخش جایگاه شرکت از منظر مالی و در مقایسه با شرایط بازار و رقبا مشخص می شود، و در نهایت جدول تحلیل برای شرکت به دست می آید تا نقاط ضعف و قوت و فرصت ها و تهدید های آن شناسایی شود.

یک برنامه بازاریابی استراتژیک بدون اهداف و استراژی قابل اجرا نخواهد بود. اهداف منطق منابع تولید، توزیع و بازاریابی را در دنیای واقعی مشخص می کند. اهداف و استراتژی های شرکت مشخص می کند، باید از چه تاکتیک هایی استفاده کنیم.

یک برنامه بازاریابی استراتژیک خوب باید فرصت های موجود در بازار، که ممکن است در بلند مدت تاثیرگذاری زیادی بر شرکت داشته باشد، را شناسایی کند. به این صورت تیم اجرایی قادر خواهند بود منابع خود را به مواردی اختصاص دهد که بیشترین بازخورد و منفعت را به شرکت می رسانند.

بسیار مهم است که گروه و مخاطبان هدف خود را برای تمام محصولات و خدمات تان، شناسایی کنید. شناسایی بازار هدف به شما کمک می کند که راحت تر در مورد نیازها، خواسته ها و حتی ترجیحات مخاطبان تان تحقیق کنید و از این طریق میزان فروش خود را افزایش دهید.

آخرین و مهم ترین جز در برنامه بازاریابی استراتژیک، مشخص کردن بودجه ی مورد نیاز برای انجام برنامه های بازاریابی است. تعیین بودجه کمک می کند قادر باشید اولویت های اجرایی خود را متناسب با بودجه ای که در اختیار دارید، شناسایی کنید.

بنر طراحی سایت انزلی وب

جهت مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید

از 8 لغایت 22 تمامی ایام تعطیل و غیر تعطیل پاسخگو هستیم

تماس بگیرید
09116447773

اهمیت طراحی سایت در بازاریابی اینترنتی

آیا می‌دانستید تعداد افرادی که اقدام به طراحی سایت می‌کنند مدام در حال افزایش است؟ آیا می‌دانید که هدف اصلی این افراد از طراحی سایت چیست؟

افزایش جذابیت بصری طراحی سایت

مهم‌ترین موضوع در آغاز طراحی وب سایت، گرافیک و شکل ظاهری وب ‌سایت بوده که بهتر است متناسب با هدف طراحی وب سایت انتخاب و به اصول رنگ‌بندی و چیدمان رعایت شود . برای جذب مخاطبان بهتر است مطالب مرتبط و منحصر به فرد بیشتری را در وب ‌سایت قرار دهید. بهتر است بخش آموزشی یا مقالات آموزشی را در ‌سایت قرار دهید. اگر طراحی سایت فروشگاهی دارید حتما قبلا عکس و توضیحات محصول را آماده و مجوزهای لازم را برای اطمینان خاطر مشتریان برای درگاه پرداخت تهیه نمائید. در صفحه اصلی طراحی سایت حتما راه‌ های ارتباطی با مثل شماره تماس و آدرس را برای مشتری‌های سایت قرار دهید . می‌توانید با وب ‌سایت‌های دیگر تبادل داشته باشید و برند خود را در سایت‌های آنها تبلیغ کنید تا از این طریق نیز بتوانید بازدید کنندگان بیشتری را به وب ‌سایت خود جذب کنید. در آخر توجه به بهینه‌سازی و سئوی ‌سایت نیز از جمله موارد مهمی است که در جذب کاربران و مخاطبان بیشتر به شما کمک می‌کند . اما ابتدا طراحی وب سایت و بعد شبکه های اجتماعی و بازاریابی اینترنتی

رعایت نکات اصولی در ساخت سایت

در طراحی سایت باید آینده نگر باشید و بسیار اصولی عمل کنید به عبارتی دیگر اصول و قوانین بازاریابی اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ را باید در خدمات طراحی سایت خود پیاده‌سازی کنید. زیرا طراحی سایت و بازاریابی اینترنتی مکمل یکدیگر بوده و در صورتی که این دو با بهینه سازی و سئوی سایت در راستای یکدیگر قرار داشته باشند موفقیت‌های روزافزونی را برای وب سایت شما خواهد داشت. همچنین به کمک دیجیتال مارکتینگ بازاریابی اینترنتی و توجه به آن به راحتی می‌توانید از رقبای خود در این زمینه پیشی بگیرید و موقعیت و جایگاه خود را تثبیت کنید. اهمیت بازاریابی اینترنتی به قدری بالاست که که حتی اگر شما برای وب‌سایت خود هزینه‌های بالایی را بکنید و زیباترین و منحصر به فردترین طراحی سایت را نیز داشته باشید، ولی اگر فعالیت‌های ثابت و مداو م خود را در آن ادامه ندهید به زودی در این زمینه با شکست مواجه خواهید شد.

اهمیت سئو در طراحی وب سایت

از جمله نکته مهمی که از همان ابتدا و شروع پروژه طراحی سایت باید مورد توجه قرار گیرد سئو و بهینه‌سازی وب‌سایت است. این موضوع مهم تاثیر گذاری خیلی خوبی را در بازاریابی اینترنتی داشته و به کمک آن به راحتی می‌توانید بازدید کنندگان و مخاطبان بیشتری را به وب‌سایت خود جذب کنید. کار اصلی سئو سایت پس از اتمام پروژه طراحی سایت آغاز می‌شود. در این زمان سئو سایت به شما کمک می‌کند تا به رقابت با طراحی سایت‌های دیگر بپردازید و از این طریق خود را در رتبه‌های بالاتری در نتایج جست‌وجوی گوگل قرار دهید. تعدادی از موارد مهمی که سئو سایت شما را تقویت می‌کند شامل محتواگذاری، فعالیت در شبکه‌های اجتماعی و بک لینک گذاری است.

میزان بازدید خود را افزایش دهید

با طراحی سایت حرفه ای در اصفهان وب ، بازدید سایت شما افزایش می یابد .

Traffic

فروش خود را افزایش دهید

با طراحی سایت حرفه ای در اصفهان وب ، فروش خود را افزایش دهید .

Sales Chart

92%

میزان رضایت مشتریان

بر اساس آخرین آمارگیری واحد روابط عمومی سازمان

65%

میزان سایت های فروشگاهی

بر اساس آمارگیری و نیاز روز افزون کسب و کارهای اینترنتی

120+

تعداد مشتریان ما

حاصل سالهای متمادی طراحی سایت در اصفهان وب

برای مشاوره و درخواست طراحی سایت با ما تماس بگیرید.

تماس با ما

آماده طراحی سایت هستید؟

بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان با ما تماس بگیرید .

“امروزه هدف اصلی افراد از طراحی سایت موفقیت و کسب درآمد است چرا که از طریق طراحی سایت مشتری‌های بیشتری را جذب می کنند، اما در بیشتر اوقات مدیران سایت این هدف را فراموش کرده و از وب‌سایت‌ خود صرفا به عنوان یک بروشور استفاده می‌کنند. ما تنها وب سایت طراحی نمی کنیم . ما کسب و کار شما را متحول می کنیم”

مدیر طراحی سایت اصفهان وب

مدیر فروش

رفیعی
09130009557

برای مشاوره طراحی سایت با ما در ارتباط باشید

همیشه با شما خواهیم بود